En iyi Çankaya yabancı dil kursu

Globalleşen dünyada dil son derece önemli bir noktada yer almaktadır. Ülkeler her gün daha iç içe hale gelmiştir. Ülkemizde yerleşen, tatil amacı ile gelen, merak edip gezip görmek isteyen çok sayıda yabancı uyruklu kişiler yer almaktadır.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu

Ankara İngilizce kursu kapsamında eğitim veren birçok kurumun yer aldığı bir şehirdir. Kurslar anlamında geniş olanaklara sahip olan Ankara İngilizce kursu gibi pek çok kişisel gelişim kursuna da ev sahipliği yapmaktadır. Ankaradaki İngilizce kursları arasında adını Türkiye genelinde duyurmuş, yabancı dil alanında markalaşmış, çok kaliteli kurslar yer almaktadır.

Devamını Oku →

Çankaya en iyi yabancı dil kursu

Çankaya en iyi yabancı dil kursu seçimi yapmak isteyen öğrencilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dil eğitimi oldukça önemli bir konudur ve günümüzde de son derece önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yabancı dil eğitimi zorunlu eğitim olmasına karşın istenilen oranda dil seviyemiz bulunmamaktadır.

Devamını Oku →

Ankarada yabancı dil kursları

Ankarada yabancı dil kursları diğer illere göre daha fazladır. Buranın büyük şehirlerimizden biri olması, iş alanında daha gelişmiş olması ve uluslararası insanların daha fazla buraya gelmesinden dolayı kursların sayısında bir artışın yaşandığını söylemek gerekir.

Devamını Oku →

Kızılayın en iyi İngilizce kursu

Kızılayın en iyi İngilizce kursu konusunda arama yapıyorsanız pek çok alternatif kurs ismine ulaşabilirsiniz. Kızılaydaki yabancı dil kursları arasında Genel İngilizce eğitim programı veren kurumların dışında; YDS, YÖKDİL hazırlık kursları da yer almaktadır.

Devamını Oku →

Kızılay Yabancı Dil Kursu

Kızılay Yabancı Dil Kursu

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce kursları

Ankaradaki İngilizce kursları, İngilizce öğrenmek isteyenler için en güzel fırsatları sunmaktadır.eğitim programlarında kullanılan teknikler ve kullanılan teknolojik sistemler sayesinde daha kısa sürede İngilizce öğrenebilir, iş hayatında daha yüksek kariyerlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kurs önerisi

Kızılay İngilizce kurs önerisi, internet sitelerinde ve arama motorlarında en çok aranan kelimelerden biridir. Bunun nedeni ise bu bölgede çok sayıda kursun olması ve reklam çalışmalarına fazlasıyla ağırlık verilmesidir. Bu da İngilizce öğrenmek isteyenlerin kafasının karışmasına neden oluyor ve bu yüzden kurs önerisi daha fazla tercih ediliyor.

Devamını Oku →

Kızılay en iyi İngilizce kursu

Kızılay en iyi İngilizce kursu herkese göre değişiklik gösterebilir. Her birey kendi gitmiş olduğu kursu daha iyi ve daha kaliteli bulabilir. İyi ve kaliteli bir İngilizce kursunun bizim istediğimiz özelliklere sahip olması gerekmekte ve bizim beklentilerimizi karşılayabilir

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu

Ankara İngilizce kursu seçimi yapacak olan bir birey tercihleri arasında yer alacak ilçelerden birisi de Ankara`nın en gözde ilçelerinden Mamak ilçesidir. Yapılan araştırmalarda Mamak ilçesinin 2018 tarihli nüfusu 657 bin 252 kişiden oluşmaktadır. Nüfusta yer alan kadın ve erkek nüfus oranı hemen hemen eşit oranlarda bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Öveçler özel okullarda yabancı dil eğitimi

 Öveçler özel okullarda yabancı dil eğitimi oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde öğrencilere verilmeye çalışılmaktadır. Yabancı dil e ne kadar hakimsek ve ne kadar iyi derece de yabancı dil biliyor isek iş bulma olasılığımız da o kadar fazladır.

Devamını Oku →

Öveçler yabancı dil kursları

Öveçler yabancı dil kursları  öğrencilerinin iyi bir dil eğitimi almasını sağlamaya çalışmaktadır. Yabancı dil eğitimi günümüzde her alanda ihtiyaç duyulan bir konudur. Yabancı dil arasından en çok tercih edilen İngilizce olsa da hemen hemen her dil alanında kurslar bulunmaktadır

Devamını Oku →

İngilizce kursu Kızılay

İngilizce eğitimi artık gereklilikten çıkıp neredeyse zorunluk haline gelmiştir. Özel sektör, kamu sınavları ve yurt dışı çalışmaları derken birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Devlet okullarında ilk eğitim kademesinden beri İngilizce eğitimi verilmektedir

Devamını Oku →

İngilizce nasıl öğrenilir?

Bir toplumun ve ülkenin dilini öğrenmek, o dili aktif olarak sürekli konuşarak öğrenmeye çalışmak demektir ve bu anlamda İngilizce öğretme konusunda ülkemizde pek çok sorun yaşıyoruz. Bizler bu sorunun üstesinden gelmek ve İngilizce öğrenimini kolaylaştırmak için öğrencilerimize pek çok farklı imkân sunmakta ve bu imkânlarla öğrencilerimizin akıllarındaki bu sorunu ortadan kaldırmak istemekteyiz

Devamını Oku →

Kızılay genel İngilizce

Küreselleşen dünyada artık milletlerarası olaylar daha çok yaşanmakta ve bundan dolayı yabancı milletlerle iletişim daha sık yaşanabilmektedir. Bu durum genel olarak iş sektöründe yaşansa da birçok durumda ötürü kişiler yabancı dil kazanımına sahip olmak zorunda kalmaktadır

Devamını Oku →

İngilizce kursu kızılay

Globalleşen dünyada farklı bir veya birkaç dil bilmenin önemi giderek artmaktadır.  Dünya ülkelerinin ortak bir iletişim kanalı, ortak bir yabancı dildir. Yabancı dil denildiğinde aklımıza ilk olarak İngilizce gelse de bunların devamı niteliğinde dünyaca önem taşıyan ve birçok kişinin kullandığı Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça gibi dilleri de göz ardı etmemeliyiz

Devamını Oku →

Kızılay Yabancı Dil Kursu

‘‘Bir dil eşittir bir insan.’’  dediğimiz günümüz dünyasında hiç şüphesiz yabancı dilin önemi çok büyüktür. Hatta bir dil, bir insana değil birkaç insana bile bedeldir. Özellikle birçok insanın kullandığı popüler yabancı dilleri İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca olarak sıralamak mümkündür.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu fiyatları

Yeni bir dil kazanımı bireylere genel kültür açısından ve aynı zamanda birçok anlamda katkı sağlamaktadır. Başvurulacak meslek hayatından tutunda dünya görüşünü etkileyen bu dil kazanımı yıllardır büyük önem taşımakla birlikte son zamanlarda önemini giderek arttırmaktadır.

Devamını Oku →

Ankaradaki en iyi yabancı dil kursları

Ankaradaki en iyi yabancı dil kursları eğitim kenti, ticaret kenti ve turizm kenti Ankara ilinde bulunmaktadır. Nüfus oldukça kalabalık, iş alanları oldukça geniş olduğu için bu alanda rağbette oldukça fazladır.

Devamını Oku →

Ankaradaki yabancı dil kursları

Yabancı dil günümüzde artık bir mecburiyet haline gelmiş bir konu. İş ararken en çok sorulan sorular yabancı dili bilip bilmediğimiz ya da yabancı dil üzerinde ne kadar hakim olup olmadığımız. Bazı kurumlar ise birden fazla yabancı dil arayışı içerisinde bulunmaktalar

Devamını Oku →

Ankara öveçler İngilizce kursları

Ankara öveçler İngilizce kursları konusundan önce sizlere yabancı dil eğitiminin, yabancı dilin şu anki zamanda ne kadar önemli olduğundan bahsedeyim. Altı milyona yakın nüfusu bulunan başkentimizde sayısız yabancı dil kursu bulunmaktadır. Her noktada her yerde hemen hemen bu kurslara rastlamak mümkün.

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce konuşma kursları

Ankaradaki İngilizce konuşma kursları yabancı dil kurları kadar ilgi duyulan kurslardandır. Yabancı dil öğrenmek kadar öğrendiğimiz dili doğru bir şekilde telaffuz edebilmekte oldukça önemli. Özellikle yabancı ülkelerde eğitim alaka ya da çalışacak olan kişiler için konuşabilmekte aynı derece de önemlidir. Bu nedenle bu tür kurların sayısı da oldukça fazladır.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu önerisi

Okullarda ve diğer eğitim kurumlarında birçok eğitim verilmekte ve bu eğitimlerin en iyi şekilde aktif hale getirilmesi için, farklı standartlar, farklı eğitim kurumlarında öğretilmektedir. Verilen eğitimler bakımından farklı olan alanlardan birisi ise İngilizce öğrenimidir ve eğitim kurumlarının İngilizce eğitiminde farklı eğitimler vermesi, öğreniminin zorlaşmasına sebep olmaktadır

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu listesi

Toplumların kendilerini geliştirebilmeleri ve daha ileri safhalara gelebilmeleri için gerekli olan olgu eğitimdir ve eğitimin birçok alanda profesyonel şekilde sağlanması gerekliliği her anlamda ortaya çıkmaktadır. Eğitimin bu doğrultuda verildiği alanlardan olan yabancı dil eğitimi, pek çok yanlış taktik ve öğretim yolu sebebiyle istenilen sonuca ulaşılamamıştır

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce kursları

Eğitim bireylerin bilgilendikleri süre içerisinde sınavlara tabi tutuldukları genel bir süreçtir. Bu süreç doğrultusunda çeşitli sınavlara tabi tutulan öğrenciler üniversiteye geçiş sırasında da farklı bir sınava tabi tutulmaktadır. Yeni geçilen sistem olan Yükseköğretim Kurumlar Sınavında öğrencilerin yeterlilikleri ölçülmektedir.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu

Dil, insanın karşılıklı etkileşimini sağlayarak bilgi ve düşünce aktarımını sağlayan unsur ya da araçtır. Dil sayesinde kendimizi ifade eder, karşımızdaki kişiyi duygu ve düşünce olarak algılar dil sayesinde dünyaya yöneliriz. Aslında dil sayesinde var olur ve varlığımızı hissettirebiliriz.

Devamını Oku →

Ankara Yabancı Dil Kursları

Yabancı dil eğitimi eskiden imkân eksikliği ve pek fazla nitelikli eğitim kurslarının olmaması nedeniyle kusursuz olarak verilmemekteydi. Eğitim veren kurslar ise birçok konuda eksik kalmakta ve gereken donanımı öğrencilerine kazandırmaktan eksik kalmaktaydılar.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu önerisi

Öncelikle bir İngilizce kursuna başvuracaksanız, bu kursun temel hedefini belirlemeli ve öğrenmelisiniz. Birçok kurs her ne kadar sadece sınava yönelik çalışsa da kursumuz hem İngilizce sınavlarına yönelik çalışmalar göstermekte aynı zamanda günlük dil kazanımına da yönelik çalışmalar sürdürmektedir.

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce Kursları

Ankara her milletten her kesimden insanların sürekli olarak geldiği önemli merkezlerden biridir. Nitekim bu durum en temel anlamda Ankara’nın ülkemizin başkenti olmasından kaynaklanmakla beraber milli mücadelenin de kalbi olması her milleten insanların Ankara’ya

Devamını Oku →

Kızılay yabancı dil kursu

Kızılay yabancı dil kursu da sizlere öncelikle bu kursların avantajlarından ve yabancı dil bilmenin avantajlarından, günümüzdeki zorunluluğundan bahsetmek istiyorum. Yabancı dil iş hayatında zorunluluk haline gelmiş bir durumdur. İŞ hayatında özellikle özel sektördeki firma ve şirketler yabancı firma ve şirketler ile iletişim haline ve iş birliği halinde olduğu için çalışanlarının yabancı dil bilmelerini istemektedir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu yorumları

İngilizce bilmek artık günümüzde gerekli olan bir durum haline gelmiştir. Gerek iş hayatında gerek okul hayatında İngilizce karşımıza çıkmaktadır. Bir iş görüşmesine gittiğinizde eğitim bilgilerinizden sonra size sorulan ilk soru İngilizce bilip bilmediğinizdir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce Kursu

Yıllardır İngilizce eğitimi için yanlış tercih edilen dil okulları, maalesef kişilerin yeterli ve seviyesine uygun bir eğitim alamamasında etkili olmaktadır. Bu durum aslında hem çok önemli hemde çok basit olan lakin yanlış yöntem ve yerlerde verilen eğitiler ile zorlaştırılan dil eğitimini öğrenemememize sebep olmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce Kursları

Yurt dışı gezileri, toplantı ve organizasyonlar, fuarlar, yurt dışı operasyon çalışmaları; hatta ve hatta izlenilen filmlerde dahi İngilizce hâkimiyetinin sağlanması yeterlilik ve tecrübe katıyor. Bu nedenle dil kursu seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir.

Devamını Oku →

Ankara Genel İngilizce kursu

İngilizce günümüzde en gözde ve öğrenilmesi istenen dillerin başında gelmektedir. Kariyer, iş ve üniversite hayatında önemli bir belirleyiciliği olan İngilizce bu sebeplerden dolayı son yıllarda en çok tercih edilen dildir. Buna bağlı olarak da İngilizcenin gelişimi ve belirleyici oluşu nedeniyle birçok eğitim kurs açılmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılaydaki En İyi İngilizce Kursu

Türkçe, nasıl bir iletişim aracı ise, yine eğitimini alacağınız İngilizce’de bir iletişim aracıdır. Bundan dolayı, eğitimci ile kursiyerin arasında olan iletişim uyumunun sağlanması ve buna uygun bir düzenleme yapılması gerekmektedir. Düzensiz olan sıra tiplerinden kaçınmak her zaman eğitim verimliliğini artıracaktır.

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce kursları

Yabancı dil kazanımı her bireyin kendini geliştirmesi, belirledikleri meslek seçimlerine yönelmeleri ya da meslek hayatları boyunca dikkat etmesi gereken noktadır. Durum böyle olunca bireylerin bu konuda kendini geliştirmesi beklenmektedir.

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce kursları

Bireyler eğitim sistemimiz içerisinde ilkokul yıllarından itibaren yabancı dil ile tanışmaktadırlar. Bu süreç zorunlu eğitimin son kademesi olan lise son sınıfa kadar sürmektedir. Bu süreç genelinde gramer ağırlıklı olarak eğitimler verilmektedir. Ve genel olarak bir baktığımızda çoğunlukla İngilizce derslerinde her sene tekrarlı olarak aynı konulardan söz edilmekte ve öğretilmeye çalışılmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılay yabancı dil kursu

Kızılay yabancı dil kursu konusunda yabancı dili hayatımızda ki öneminden bu kursların ücretlerinden bahsetmeye çalışacağım. Günümüzde artık sadece kendi dilini bilen, bir ikinci bilmeyen kişilerin iş hayatında bir çok zorluk yaşadığını biliyoruz.

Devamını Oku →

YDS

İngilizce öğrenmek isteyen ve YDS ‘ye hazırlanmak isteyen adayların ortak problemi gidebilecekleri kaliteli ve öğrenim seviyesi yüksek kurslar bulmakta zorlanmalarıdır. Adayların bu tarz problemler yaşamayacakları eğitiminden, disiplininden ve en önemlisi başarısından memnun kalacakları kurs Ortadoğulular Dil Kursları ‘dır.

Devamını Oku →

İş Hayatında İngilizce

Ortadoğulular yabancı dil kursları olarak ders ve program saatlerini bireylerin özel hayatları ve iş saatlerine uygun belirlemekteyiz. Bunun yanında Türk ve yabancı deneyimli öğretmen kadrosu, kur atlama sınavları, ücretsiz telafi dersleri, kaynak kitaplar, yabancı hocalar tarafından uygulanan speaking dersleri ile şirket İngilizcesi programı bünyesinde ders alan bireyleri en iyi şekilde eğitimlerini tamamlama imkanı sunuyoruz.

Devamını Oku →

İngilizce Özel Ders

Ortadoğulular dil kursunda birebir İngilizce programımızdan yararlanan öğrencilerimize aynı zamanda diğer programlara mesela speaking derslerine dahil olma imkanları da sağlamaktayız. Özel ders programına katılımcılarımız programın sonunda ;

Devamını Oku →

Lise İngilizcesi (9-12.Sınıf)

Ortadoğulular dil kursları olarak İngilizce kursuna bakış açılarının değiştiğini görmekteyiz. Bunun en temel sebebi ise benimsediğimiz eğitim anlayışı ve öğrencilere sunduğumuz ayrıcalıklardır. Ortadoğulular dil kursu olarak eğitimlerimizde konuşma çalışmaları gibi çalışmalar ile beraber sıkıcı gramer derslerine yeni bir anlayış kazandırarak en etkili ve en kısa zaman içerisinde öğrencilerimize İngilizceyi öğretmeyi amaçlıyoruz.

Devamını Oku →

Advanced(C2)

Söylemeniz gereken şeyleri düşünmenize gerek kalmadan akıcı bir konuşma sürdürebilirsiniz. Karmaşık konularda bile anlaşılır, planlı ve duruma uygun bir tarz kullanarak konuşabilirsiniz. Kendinizi akıcı bir şekilde ve duruma en uygun söylemleri kullanarak ifade edebilirsiniz.

Devamını Oku →

Upper-İntermediate(C1)

İngilizcenin konuşulduğu bir ortamda iyi bir seviye de akıcı ve bilinçli konuşabilecek, düşüncelerini ve fikirlerini açıkça ifade edebilir.

Devamını Oku →

Intermediate (B2)

İngilizcenin konuşulduğu bir ülkede seyahat ederken oluşabilecek tüm durumlarla ilgili konuşabilirsiniz. Günlük hayat ya da bildiğiniz konularla ilgili İngilizce sohbetlere katılabilirsiniz. İngilizceyi anadili olarak konuşan insanlarla akıcı ve anlaşılır bir biçimde konuşabilirsiniz. İlgi alanınıza giren bir konuda tartışmaya aktif olarak katılabilir ve fikirlerinizi açıklayıp savunabilir ve kıyaslamalar yapabilirsiniz.

Devamını Oku →

Pre-Intermediate(B1)

İngilizcenin konuşulduğu bir ülkede seyahat ederken oluşabilecek tüm durumlarla ilgili konuşabilirsiniz. Günlük hayat ya da bildiğiniz konularla ilgili İngilizce sohbetlere katılabilirsiniz. İngilizceyi anadili olarak konuşan insanlarla akıcı ve anlaşılır bir biçimde konuşabilirsiniz. İlgi alanınıza giren bir konuda tartışmaya aktif olarak katılabilir ve fikirlerinizi açıklayıp savunabilir ve kıyaslamalar yapabilirsiniz.

Devamını Oku →

Franchising

Devamını Oku →

Hakkımızda

Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim sektöründe önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir kurumdur. Ortadoğulular Dil Kursları kısa sürede kurumsallaşmayı başarmış ve eğitim alanında adını geniş çaplı bir kitleye duyurmuştur.

Devamını Oku →

Kızılay Genel İngilizce

Kızılay Genel İngilizce dediğimiz eğitimi genellikle yetişkin gruplarında verilen, kur eğitimi olarak tanımlayabiliriz

Devamını Oku →

Kızılay Yabancı Dil Kursu

Türkiye’nin başkenti olan Ankara eğitim alanında birçok kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. Bu kuruluşlar çeşitli yaş gruplarına göre eğitim verir.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Fiyatları

Globalleşen dünya içerisinde artık ülkeler arası iletişimin bir tık uzakta olduğunu gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu olanağı sağlayan en büyük etken internet ortamıdır. Milletler arası ilişkilerin daha kolay olduğu bir dönemde ortak olarak kullanılan İngilizcenin günümüzde bireylerin aralarının pek iyi olmadığını söyleyebiliriz.

Devamını Oku →

Eğitim Kadromuz

Öğretmenlerimiz ülkemizde üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun yani İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve Edebiyatı gibi bölümlerden mezun ve eğitim formasyonuna sahip, gerekli eğitimleri almış olup

Devamını Oku →

YDS Sınavına Hazırlık

Ülkemizde birkaç yıldır uygulamada olan lisans üstü eğitim sınavı için İngilizce yeterliliğini ölçmek adına YDS sınavı uygulanmaktadır. Zorluk derecesi yüksek olan bir sınavdır.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu

Ankara’da bir çok İngilizce kursu veren bulunmaktadır. Çağın gerekliliği yabancı dil öğrenmeye mecbur bıraktığından veliler artık daha bilinçli yaklaşarak çocuklarını erken yaşta İngilizce kursuna yollamaktadır.

Devamını Oku →

Ankara- İngilizce kursu

Ankara`nın merkezinde bulunan Ortadoğulular Yabancı Dil Kursu içerisinde bulunduğu eğitim programlarında  biri olan hazırlık atlama eğitimiyle de hizmet vermektedir. 

Devamını Oku →

İngilizceden Korkmuyoruz

Günümüzde İngilizcenin önemi sıralamakla bitmez. Gerek öğrencilik hayatında gerek iş hayatında İngilizcenin önemi ayrı öneme sahiptir. Öğrencilik sürecinde birey lisans üstü eğitim istediği süreçte YDS sınavı ile karşılaşmaktadır.

Devamını Oku →

Küçük Yaşta İngilizce Eğitiminin Önemi

Küçük yaşta eğitimin önemine dair günümüze kadar pek çok yazı yazıldı. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bugün ki yazımızda sizlere küçük yaşta verilen İngilizce eğitiminin öneminden bahsedeceğiz.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Eğitiminde Yaşanan Zorluklar

Yabancı dilin önemine dair bugüne kadar birçok yazı yazıldı. Bunun yanında öneminin eğitim ve iş hayatında tartışılmaz bir gerçektir. Bugüne kadar İngilizce bildikten sonrasına dair veriler hep karşımıza çıktı.

Devamını Oku →

İngilizceyi Nasıl Sevebilirim

İngilizce eğitiminin öneminin yanında en büyük etkenlerden biri de İngilizceyi sevmenin önemidir. Peki İngilizceyi neden sevmeliyiz? Günümüzde İngilizce iş hayatında, eğitim hayatında ve günlük hayatta İngilizcenin gerektiğini görmekteyiz.

Devamını Oku →

İngilizce Öğrenme Teknikleri

İngilizce öğrenmek toplumumuzun en temel sorunlarından biridir. Maalesef eğitim sistemizde ilkokul çağlarından başlayan lise sonuna kadar devam eden İngilizce eğitiminin bireyin hayatında pek bir katkısı bulunmamaktadır.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Genel İngilizce

Ortadoğulular Ankara yabancı dil kursu olarak amacımız kurumumuza kayıt olan öğrencilere en kısa süre içerisinde İngilizce’yi yazarak, anlayarak en önemlisi de konuşarak öğretmektir. Kurumumuzda yer alan eğitmenlerimiz sayesinde öğrencilerimizin İngilizce seviyeleri test edilir.

Devamını Oku →

İngilizce Eğitiminin Bilinmeyen Katkıları

Ankara Kızılay Yabancı Dil Kursu olarak günümüzde yabancı dil eğitiminin önemi tartışılmaz bir gerçek haline gelmiştir. Bunun adına zaman geçtikçe pek çok yabancı dil kursları açılmıştır. Hem eğitim hayatında hem de iş hayatında İngilizceyi birçok alanda kullanırız.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursları

Ankara ve ilçelerinde bulunan yabancı dil eğitimi veren kursların başında ingilizce eğitim bulunmaktadır. Günümüz gereği artık hepimiz için mecburiyet olan İngilizce eğitimi hemen hemen iş sektörünün bir çok alanında karşımıza çıkmakta ve öğrenemediğimiz süre boyunca da önümüzde engel olmaktadır.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Kursları Ve Ücretleri

Genel olarak ücretler 1.000 TL ve 3.500 TL arasında bir değişkenlik gösterir.

Devamını Oku →

Küçük Yaşta İngilizce Eğitiminin Faydaları

Çocukların zihinlerinin açık olduğu bu dönemde İngilizce eğitimi bu nedenle büyük önem taşımaktadır. Ne yazık ki eğitim sistemimizde ilkokuldan başlayan lise son sınıfa kadar devam eden İngilizce çocuklar için yeterli gelmiyor.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce

Kızılay İngilizce denince, başkent Ankara’nın ilk akla gelen semtidir. Kızılay en işlek ve merkezi semtidir. Semtte çok sayıda dil okulu, temel lise, kolej ve özel eğitim kurumları vardır. Bu eğitim kurumlarının merkezi Kızılay’dır.

Devamını Oku →

Kızılay Çocuk İngilizcesi

Kızılay Çocuk İngilizcesi için Ankaradaki en uygun lokasyonudur. Günümüzde en önemli yabancı dil, ortak bir dil olarak kullanılan İngilizce’dir. Çocuklar için İngilizce eğitim dört yaşından önce başlamalıdır.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce, çocuk İngilizcesi, TOEFL hazırlık, YDS hazırlık, IELTS hazırlık grubu gibi birçok alana hizmet veren kurumumuz her alanda öğrenci odaklı eğitimi benimsemektedir. Böylelikle Ortadoğulular yabancı dil kurslarından her hangi bir gruba kayıt olan öğrenci en kısa sürede en iyi İngilizce düzeyinde kurumumuzdan ayrılmış olur.

Devamını Oku →