Hakkımızda

ORTADOĞULULAR DİL KURSLARI Hakkımızda

19.11.2018       897      


Hakkımızda

Ortadoğulular Kimdir?
Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim sektöründe önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir kurumdur. Ortadoğulular Dil Kursları kısa sürede kurumsallaşmayı başarmış ve eğitim alanında adını geniş çaplı bir kitleye duyurmuştur.
Eğitimci kurucuları ve genç, dinamik, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile günümüz iş ve özel hayat gerekliliklerini yerine getirebilecek kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş bir toplum oluşumuna destek olmaktayız. Ortadoğulular Dil Kursları olarak amacımız kurumumuzda eğitim alan öğrencilere en kısa süre içerisinde İngilizceyi yazarak, anlayarak en önemlisi de konuşarak öğretmektir.
Ortadoğulular Eğitim Kurumları; bireysel eğitime verdiği önemle beraber toplumsal eğitime de önem vermektedir. Toplumumuzun gelişmiş milletler seviyesine gelmesi adına yaptığı çalışmalar ile büyük katkıda bulunmaktadır. Bireysel eğitimin yanında verdiğimiz kurumsal eğitim ile beraber kurumların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan eğitimler iş performansını artıracak şekilde düşünülmüştür.
Kurumumuza İlişkin Genel Özellikler
-Kurumumuzda İngilizce eğitiminin tüm seviyeleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilir.
-Eğitmenlerimiz, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği ya da Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunudur. Bölüm mezunu olan eğitmenlerimiz pedagojik formasyona sahiptir.
-Speaking eğitmenlerimizin tamamı native speaker’dır ve bu eğitmenlerin dünya çapında ingilizce eğitmenliği yapabilir sertifikaları mevcuttur. (CELTA,DELTA,TESOL)
-Sınıflarımız 12-16 kişiliktir.
-Dersliklerimiz eğitime uygun genişlik ve donanıma sahiptir.
-Tüm eğitim materyalleri kurumumuzca ücretsiz temin edilir.
-Devam ve devamsızlık, sınav takibi, sınav sonuçlarının değerlendirilmesi, ödev takibi günlük olarak yapılır.
-Öğrencilerimiz etüt – telafi, özel ders, program saatleri konusunda öğrenci işleri tarafından bilgilendirilir.
-Öğrencilerimizin her seviyede toplam ders saatinin %10 u kadar ücretsiz telafi dersi hakkı bulunur. Öğrencilerimiz, öğrenci işleri ile iletişime geçerek, öğretmeninin de yönlendirmesiyle uygun gün ve saatte dersini telafi edebilir.
-Öğrencilerimizin devamsızlığı toplam ders saatinin %10’unu geçemez.
-Her seviyede 2 ana sınav uygulanır. Bu sınavların ortalaması 100 üzerinden 70 olmalıdır. Bu koşulu sağlayan öğrencilerimiz, bir üst seviyeye geçmeye hakkı kazanır.Her seviyede 20 saatlik bir konuşma (speaking) programına katılım zorunludur. Öğrencilerimiz, isterlerse konuşma yeteneğini geliştirmek üzere farklı gün ve saat seçenekleri bulunan ve seviyelere uygun olarak oluşturulmuş serbest gruplarda da ders alabilir.
-Seviyeler arasında maksimum 2 haftalık dinlenme süresi bulunur.
-Kurumumuz MEB’e bağlı olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz eğitim aldığı seviyelere uygun olarak MEB İngilizce Katılım Sertifikasını almaya hak kazanır.
-Kurumumuz 7 katlı müstakil bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Ulaşım açısından son derece rahat bir konumdadır. Tek girişi bulunan ve güvenlik kameralarıyla 7/24 izlenen güvenli bir eğitim kurumudur.


Misyonumuz
Verdiğimiz kaliteli eğitim ve sayısız olanaklar doğrultusunda öğrencilerin eksiklerini tamamlamak adına hem bireysel hem de kurumsal hedeflerine ulaşmada en büyük katkıyı sağlamaktayız.

Vizyonumuz
Bireysel ve kurumsal verdiğimiz eğitim hizmetleri ile beraber uzun vadeli kullanabilecekleri bilgiler üzerine dayanan güvenilir öncü bir eğitim kurumu olarak eğitim öğretim hayatının içerisinde yer almaktayız. Ortadoğulular Dil Kurslarında her zaman işini en iyi şekilde yapanlar ile çalışan, yeniliklere açık, verimli eğitime öncelik veren, sürekli kendini geliştiren dinamik bir kurumdur.

Neden Ortadoğulular
-Kurucuları eğitimcidir.
-Yabancı ve Türk öğretmenden oluşan en iyi üniversitelerden ve ilgili bölümlerden mezun bir kadroya sahiptir.
-Kısa zaman içerisinde kaliteli eğitim verilmektedir.
-Sınıflarda en fazla 16 öğrenci yer almaktadır.
-Öğrencilere %100 başarı garantisi sunulmaktadır.
-Uyguladığımız speaking dersleri ile beraber öğrencilerimiz akıcı bir şekilde İngilizce konuşur hale gelmektedir.
-Her öğrencimiz için limitsiz speaking dersleri ve her kur için özel ders niteliğinde etüt imkanları, öğrencilerimizin isteğine göre kayıt dondurma hakkı, koşulsuz devir hakkı,eğitimi değişim hakkı, eğitim sonunda sertifika hakkı sağlıyoruz.
-Ortadoğulular Dil Kurslarında Genel İngilizce, İlköğretim İngilizcesi, Lise İngilizcesi, üniversite hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS ve YKS-DİL sınavlarına hazırlık esnasında en iyi eğitimler verilmektedir.
-Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim alanındaki tecrübesi ile gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir kurumdur.
-Ortadoğulular Dil Kurslarını tercih ederek başarıyı garantileme sırası sizde...

ORTADOĞULULAR DİL KURSLARI İlke ve Hedeflerimiz

İlke ve Hedeflerimiz

Ortadoğulular Dil Kursu olarak insanların aklındaki “anlıyoruz ama konuşamıyoruz” tabusunu yıkmak için hem kurumsal hem de bireysel alanda öğrenci...

Devamını Oku →

Yabancı Dil Kursları Ve Ücretleri

Genel olarak ücretler 1.000 TL ve 3.500 TL arasında bir değişkenlik gösterir.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursları

Ankara ve ilçelerinde bulunan yabancı dil eğitimi veren kursların başında ingilizce eğitim bulunmaktadır. Günümüz gereği artık hepimiz için mecburi...

Devamını Oku →

İngilizce Eğitiminin Bilinmeyen Katkıları

Ankara Kızılay Yabancı Dil Kursu olarak günümüzde yabancı dil eğitiminin önemi tartışılmaz bir gerçek haline gelmiştir. Bunun adına zaman geçtikçe ...

Devamını Oku →

Ortadoğulular Genel İngilizce

Ortadoğulular Ankara yabancı dil kursu olarak amacımız kurumumuza kayıt olan öğrencilere en kısa süre içerisinde İngilizce’yi yazarak, anlayarak en...

Devamını Oku →

İngilizce Öğrenme Teknikleri

İngilizce öğrenmek toplumumuzun en temel sorunlarından biridir. Maalesef eğitim sistemizde ilkokul çağlarından başlayan lise sonuna kadar devam ede...

Devamını Oku →

İngilizceyi Nasıl Sevebilirim

İngilizce eğitiminin öneminin yanında en büyük etkenlerden biri de İngilizceyi sevmenin önemidir. Peki İngilizceyi neden sevmeliyiz? Günümüzde İngi...

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


İngilizce Kursu Ankara Kazandıran YDS Kursu Ankara YDS Kursu Ankara İngilizce Kursu Ankara En iyi Çankaya yabancı dil kursu Çankaya özel lise yabancı dil eğitimi Ankara İngilizce kursu Kızılayın en iyi İngilizce kursu Çankaya en iyi yabancı dil kursu Ankarada yabancı dil kursları Kızılayın en iyi İngilizce kursu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ankara en iyi yabancı dil kursları Kızılayın en iyi ingilizce kursu Ankara İngilizce Kursu Önerisi Ankara İngilizce kursu önerisi Ankaradaki İngilizce kursları Ankara İngilizce kursu Ankara En İyi Çocuk İngilizce Kursu Ankara genel İngilizce YDS Kursu Ankara TOEFL kursu Ankara Çocuk İngilizce kursu Ankara Ankara çocuk İngilizce kursu fiyatları Kızılaydaki en iyi İngilizce kursu Ankara genel İngilizce kursları Ankara YDS hazırlık kursları Ankara yabancı dil kursları Ankaradaki İngilizce kursları Kızılay İngilizce kurs önerisi En başarılı yabancı dil kursları Ankara Ankara en iyi yabancı dil kursları Kızılay en iyi İngilizce kursu Ankara İngilizce kursu Çankaya en başarılı yabancı dil kursları Öveçler özel okullarda yabancı dil eğitimi Öveçlerdeki en kaliteli İngilizce kursları Öveçler yabancı dil kursları İngilizce kursu Kızılay İngilizce nasıl öğrenilir? Kızılay genel İngilizce İngilizce kursu kızılay Kızılay Yabancı Dil Kursu Kızılay İngilizce kursu fiyatları Ankaradaki en iyi yabancı dil kursları Öveçler İngilizce kurs fiyatları Ankaradaki yabancı dil kursları Ankara öveçler İngilizce kursları Ankaradaki İngilizce konuşma kursları Kızılay İngilizce kursu önerisi