Akademik Sınavlar

Proficiency (Hazırlık Atlama)

Ortadoğulular Dil kursları bünyesinde çalışan alanında uzman eğitmenleri ile birlikte artık her üniversitenin hazırlık atlama sınavlarını zorlanmadan geçebileceksiniz.

Devamını Oku →

IELTS

Sizin de kendi deneyimlerinizden bildiği gibi öğretmen çok önemlidir. IELTS sınavına öğrenci hazırlamak ayrı bir uzmanlık alanıdır. IELTS sınıflarında eğitim verecek öğretmenler uzun bir seçme sürecine tabi tutulurlar.

Devamını Oku →

TOEFL

Sizin de kendi deneyimlerinizden bildiği gibi öğretmen çok önemlidir. TOEFL sınavına öğrenci hazırlamak ayrı bir uzmanlık alanıdır. TOEFL sınıflarında eğitim verecek öğretmenler uzun bir seçme sürecine tabi tutulurlar. Deneyimli ve uzman kadromuz, sınav taktiklerini, en kısa yoldan en kalıcı şekilde öğretirler.

Devamını Oku →

YDS

İngilizce öğrenmek isteyen ve YDS ‘ye hazırlanmak isteyen adayların ortak problemi gidebilecekleri kaliteli ve öğrenim seviyesi yüksek kurslar bulmakta zorlanmalarıdır. Adayların bu tarz problemler yaşamayacakları eğitiminden, disiplininden ve en önemlisi başarısından memnun kalacakları kurs Ortadoğulular Dil Kursları ‘dır.

Devamını Oku →

YKS-DİL Kursu

Üniversite eğitimlerine dil bölümünden hazırlanmak isteyen öğrenciler  16 yıllık tecrübesi ile Ortadoğulular Dil Kursları ‘nda hedeflerine ulaşırlar. Uzman eğitmen kadrosu ve hem tyt hem dil eğitimleri ile üniversite sınavında başarının tadını çıkarın.

Devamını Oku →