Blog

İngilizce Kursu Ankara

İngilizce kursunun iyi eğitimli personel ve dil öğretmenleri içermesi çok önemlidir ve amaç size yeni bir dil öğretmek ve işinizi ciddiye almaktır. Ancak, seçtiğiniz dil okulu veya enstitüsünün yüksek kaliteli dil kursları sunduğundan ve bireysel ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmanızı öneririz. Bu konuda İngilizce Kursu Ankara ili en iyi seçeneklerin başında gelmektedir

Devamını Oku →

Kazandıran YDS Kursu Ankara

YDS Kursu Ankara ilinde de verilir ve en başarılı şubelerin bulunduğu yerlerdendir. Adayların bu çalışma programına katılmak için en az orta düzeyde olması gerekir. Bu özelliklere sahip olan adaylar, ilk girdiklerinde zaman kaybetmeden istedikleri notu alırlar

Devamını Oku →

YDS Kursu Ankara

YDS, ülkemizde ÖSYM tarafından yapılır ve temelde yabancı dil yeterliliğini ölçen bir sınavdır. YDS, bir yabancı dilin dilbilgisi, okuduğunu anlama ve kelime bilgisi düzeyini büyük ölçüde ölçen, Devlet Yabancı Dil Sınavı (KPDS) ve Üniversiteler Arası Dil Sınavı (ÜDS) tarafından yapılan bir akademik dil sınavıdır.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Ankara

Ankara başkent olması nedeniyle birçok konuda merkez halindedir. Gelişmiş ulaşım ağı, iş sahası genişliği ve köklü üniversiteleri bünyesinde barındırması gibi avantajlara sahip olması eğitim alanında da ön sıralarda yer almasını sağlamaktadır

Devamını Oku →

En iyi Çankaya yabancı dil kursu

Globalleşen dünyada dil son derece önemli bir noktada yer almaktadır. Ülkeler her gün daha iç içe hale gelmiştir. Ülkemizde yerleşen, tatil amacı ile gelen, merak edip gezip görmek isteyen çok sayıda yabancı uyruklu kişiler yer almaktadır.

Devamını Oku →

Çankaya özel lise yabancı dil eğitimi

Çankaya özel lise yabancı dil eğitimini çok önemseyen kurumlar arasında bulunmaktadır. Öğrencilerinin iyi bir dil eğitimi alabilmesi kadar günümüzde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan dilleri öğrenmelerine de dikkat etmekte ve bu nedenle birden fazla alanda yabancı dil eğitimini öğrencilerine vermektedir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu

Ankara İngilizce kursu kapsamında eğitim veren birçok kurumun yer aldığı bir şehirdir. Kurslar anlamında geniş olanaklara sahip olan Ankara İngilizce kursu gibi pek çok kişisel gelişim kursuna da ev sahipliği yapmaktadır. Ankaradaki İngilizce kursları arasında adını Türkiye genelinde duyurmuş, yabancı dil alanında markalaşmış, çok kaliteli kurslar yer almaktadır.

Devamını Oku →

Kızılayın en iyi İngilizce kursu

Kızılayın en iyi İngilizce kursu, genellikle yabancı dil eğitimi almak isteyen bireylerin ilk aradığı kriterdir. Eğitim kapsamı ne olursa olsun, alanında başarısından söz ettiren bir kurstan eğitim almak tabi ki bireylerin öncelikli tercihidir. Ankara’da kaliteli kursların hemen hepsini bir arada bulabileceğiniz yer ise kesinlikle Kızılay bölgesidir.

Devamını Oku →

Çankaya en iyi yabancı dil kursu

Çankaya en iyi yabancı dil kursu seçimi yapmak isteyen öğrencilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dil eğitimi oldukça önemli bir konudur ve günümüzde de son derece önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yabancı dil eğitimi zorunlu eğitim olmasına karşın istenilen oranda dil seviyemiz bulunmamaktadır.

Devamını Oku →

Ankarada yabancı dil kursları

Ankarada yabancı dil kursları diğer illere göre daha fazladır. Buranın büyük şehirlerimizden biri olması, iş alanında daha gelişmiş olması ve uluslararası insanların daha fazla buraya gelmesinden dolayı kursların sayısında bir artışın yaşandığını söylemek gerekir.

Devamını Oku →

Kızılayın en iyi İngilizce kursu

Kızılayın en iyi İngilizce kursu konusunda arama yapıyorsanız pek çok alternatif kurs ismine ulaşabilirsiniz. Kızılaydaki yabancı dil kursları arasında Genel İngilizce eğitim programı veren kurumların dışında; YDS, YÖKDİL hazırlık kursları da yer almaktadır.

Devamını Oku →

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Devamını Oku →

Ankara en iyi yabancı dil kursları

Eğitimin en önemli basamaklarından bir tanesi de yabancı dil eğitimidir ve yabancı dil eğitiminde en önemli esas noktası, eğitimin öğrencilerin üzerinde baskı olarak verilmeden gerçekleştirilmesidir. Bu şekilde eğitim alan ve geleceğe daha aktif bir şekilde bakmayı öğrenen gençler, hayatları için önemi bir adım atarak, yabancı dil öğreniminde başarılı olmanın yollarını aramaktadırlar.

Devamını Oku →

Kızılayın en iyi ingilizce kursu

Ankara kızılay İlçesi’ndeki İngilizce kursumuzdan İngilizce öğrenmek ,İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen tüm bireyler programımızdan yararlanabilmektedir. Kızılaydeki en iyi İngilizce konusundaki amacımız size en kısa sürede en hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce yazarak,anlayarak ve en önemlisi konuşarak öğretmeyi amaçlamaktadır.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce Kursu Önerisi

İngilizce eğitimi, ülkemizde verilmesi gereken ancak oldukça yanlış bir eğitim sistemi ve sürekli değişen bir eğitim sistemi olduğundan dolayı verilemeyen bir eğitim sınıfına girmekte ve bu nedenle öğrenim oranı oldukça düşük olarak seyretmektedir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu önerisi

Eğitimin en önemli yanlarından birisi, doğru eğitimin verilmesi için, doğru bir eğitim sistemine sahip olmaktır ve bunun için eğitim kurumlarının her dersin üzerine düşmesi gerekmektedir. Özellikle İngilizce konusunda toplumumuzda büyük bir eksiklik olduğundan dolayı,

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce kursları

Eğitimin en önemli gereklerinden bir tanesi, öğrencilerin gelişimlerinin takip edilmesi ve ona göre hareket edilmesi olduğundan dolayı, etkili bir eğitim için eğitim kadrolarının ve eğitim kurumlarının üzerlerine düşen görevi yerine getirmeleri gerekmektedir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu

Ülkemizde İngilizce öğrenimin oranı oldukça alt seviyelerde yer almakta e İngilizce öğreniminin bu denli az olmasında, pek çok eksik bulunmakla birlikte, bu eksikliklerin ana sebebi, yanlış eğitim sistemi ile İngilizce öğretiminin yapılmaya çalışılmasıdır

Devamını Oku →

Ankara En İyi Çocuk İngilizce Kursu

Eğitim, geliştirilebilir özelliği ön plana alınarak geliştirildiğinde, geleceğe umutla bakan öğrencilerin yetiştirilmesi de bir o kadar mümkün olduğu için, eğitim kurumları bunun üzerine gerekli olan eğitimleri geliştirmektedir.

Devamını Oku →

Ankara genel İngilizce

Ankara genel İngilizce programı en çok tercih edilen programlardan biridir. Günlük hayatı, iş hayatı için İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duyan kişiler de genel İngilizce kurs programlarına katılmaktadır. Zengin içeriğe sahip olan kurslar da hemen hemen her seviyeye uygun eğitimler verilmektedir

Devamını Oku →

YDS Kursu Ankara

YDS kursu Ankara ilinde verilmekte olup öğrencilerin akademik hayatlarını ileri noktalara taşımayı hedeflemektedir. Aktif ve başarılı bir iş hayatı için de İngilizceyi iyi derecede bilmek gerekmektedir. İngilizceyi hem anlamak hem de akıcı İngilizce konuşmak için dil eğitimleri tamamlanmaktadır.

Devamını Oku →

TOEFL kursu Ankara

TOEFL kursu Ankara ilinde açılmış olup öğrencilerin dillerini geliştirmelerini, ileri noktalara taşımalarını sağlamaktadır. Öğrenciler hedef puanlara ulaşmak için özel programlara katılmaktadır. Öğrencilerin sınava nasıl hazırlanması gerektiği, sınav esnasında uygulanan taktikler, zamanın nasıl kullanılacağı da öğretilmektedir.

Devamını Oku →

Çocuk İngilizce kursu Ankara

Çocuk İngilizce kursu Ankara ilinde mevcut olup öğrencilerin İngilizce dil gelişimlerini sağlamaktadır. Konuşma ve etkili yazmak becerileri için çocuklara seviyelerine uygun dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin ilkokul döneminden ilerleyen döneme kadar İngilizceyi öğrenmeleri de sağlanmaktadır.

Devamını Oku →

Ankara çocuk İngilizce kursu fiyatları

Ankara çocuk İngilizce kursu fiyatları anne babalar tarafından merak edilen sorulardan biridir. İngilizce dil kursunda çocukların ilgisini çekecek program içeriği mevcuttur. Çocukların eğlenceli şekilde öğrenmesi için çeşitli etkinliklerle eğitimler verilmektedir.

Devamını Oku →

Kızılaydaki en iyi İngilizce kursu

Kızılaydeki en iyi İngilizce kursumuz ,Akademik sınavlar İngilizce kursları ,ilköğretim ve lise İngilizce kursları ,Hazırlık atlama ve Hazırlık destek İngilizce kursları programlarımızda Öğrencilerimizin en mükemmel hizmeti almalarını ve hedeflerine göre istedikleri  sonuçlara başarıyla ulaşmaları sağlayan Türkiye’nin en iyi İngilizce Dil okulu  olduğumuz saygılarımızla bildiririz

Devamını Oku →

Ankara genel İngilizce kursları

Ankara genel İngilizce kursları, bireylerin sosyal hayat içinde iletişim kurabilmeleri, konuşmaları ve anlamaları üzerine ağırlık veren kurslardır. Akademik eğitimden ziyade konuşma ve dinleme üzerine yoğunluk verilen programlardır. Ankara genel İngilizce kurslarında kursiyerler; konuşmalarına akıcılık kazandırma, gramer, kelime bilgisi, telaffuz ve pratiğe dayalı eğitim alırlar.

Devamını Oku →

Ankara YDS hazırlık kursları

Ankara YDS hazırlık kursları; yabancı dil seviye tespit sınavına hazırlanan bireylerin sıklıkla başvurduğu eğitim kurumlarıdır.

Devamını Oku →

Ankara yabancı dil kursları

Ankara yabancı dil kursları, dil öğrenmek veya yabancı dilini geliştirmek isteyenler için özel hizmet veren kurumlardır. Bu kurumlarda görev yapan öğreticiler alanında başarılı kadrolardan oluşmakta olup dilin en ince yapısına kadar bilen ve bunu öğrencilere aktaran kadrodan oluşmaktadır.

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce kursları

Ankaradaki İngilizce kursları, İngilizce öğrenmek isteyenler için en güzel fırsatları sunmaktadır.eğitim programlarında kullanılan teknikler ve kullanılan teknolojik sistemler sayesinde daha kısa sürede İngilizce öğrenebilir, iş hayatında daha yüksek kariyerlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kurs önerisi

Kızılay İngilizce kurs önerisi, internet sitelerinde ve arama motorlarında en çok aranan kelimelerden biridir. Bunun nedeni ise bu bölgede çok sayıda kursun olması ve reklam çalışmalarına fazlasıyla ağırlık verilmesidir. Bu da İngilizce öğrenmek isteyenlerin kafasının karışmasına neden oluyor ve bu yüzden kurs önerisi daha fazla tercih ediliyor.

Devamını Oku →

En başarılı yabancı dil kursları Ankara

En başarılı yabancı dil kursları Ankara ana başlığında sizlere yabancı dilin öneminden bahsedeceğim. Yabancı dil eğitimi sadece dil öğrenmek değil o dili benimsemek değildir. İyi bir şekilde konuşabilmek de gerekmektedir.

Devamını Oku →

Ankara en iyi yabancı dil kursları

Ankara en iyi yabancı dil kursları ana başlığında sizlere yabancı dil eğitimi, en çok kullanılan ve kişilerde bulunmasını istedikleri yabancı dilleri, yabancı dil eğitimi almak isteyen kişilerin kurslara kayıt yaptırmadan nelere dikkat etmesi gerektiği gibi konulardan bahsetmeye, bu konular hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu

Ankara İngilizce kursu seçimi yapacak olan bir birey tercihleri arasında yer alacak ilçelerden birisi de Ankara`nın en gözde ilçelerinden Mamak ilçesidir. Yapılan araştırmalarda Mamak ilçesinin 2018 tarihli nüfusu 657 bin 252 kişiden oluşmaktadır. Nüfusta yer alan kadın ve erkek nüfus oranı hemen hemen eşit oranlarda bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Çankaya en başarılı yabancı dil kursları

Çankaya en başarılı yabancı dil kursları başlığında sizlere yabancı dilin özellikle de son yıllarda ki öneminden bahsedeceğim. Yabancı dil eğitimi son yıllarda oldukça önemsenmektedir. Çünkü yabancı dil artık hayatımızın önemli konularından bir tanesidir.

Devamını Oku →

Öveçler özel okullarda yabancı dil eğitimi

 Öveçler özel okullarda yabancı dil eğitimi oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde öğrencilere verilmeye çalışılmaktadır. Yabancı dil e ne kadar hakimsek ve ne kadar iyi derece de yabancı dil biliyor isek iş bulma olasılığımız da o kadar fazladır.

Devamını Oku →

Öveçlerdeki en kaliteli İngilizce kursları

Öveçlerdeki en kaliteli İngilizce kursları konusunda bilgi vermeden önce sizlere Öveçler semtinden bilgiler aktarmak istiyorum. Ankara son yıllarda nüfusu hızlı bir şekilde artan gelişmiş bir ildir. O kadar hızlı bir gelişim göstermektedir ki beraberinde aynı hızda nüfus artışı gözlenmiştir.

Devamını Oku →

Öveçler yabancı dil kursları

Öveçler yabancı dil kursları  öğrencilerinin iyi bir dil eğitimi almasını sağlamaya çalışmaktadır. Yabancı dil eğitimi günümüzde her alanda ihtiyaç duyulan bir konudur. Yabancı dil arasından en çok tercih edilen İngilizce olsa da hemen hemen her dil alanında kurslar bulunmaktadır

Devamını Oku →

İngilizce kursu Kızılay

İngilizce eğitimi artık gereklilikten çıkıp neredeyse zorunluk haline gelmiştir. Özel sektör, kamu sınavları ve yurt dışı çalışmaları derken birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Devlet okullarında ilk eğitim kademesinden beri İngilizce eğitimi verilmektedir

Devamını Oku →

İngilizce nasıl öğrenilir?

Bir toplumun ve ülkenin dilini öğrenmek, o dili aktif olarak sürekli konuşarak öğrenmeye çalışmak demektir ve bu anlamda İngilizce öğretme konusunda ülkemizde pek çok sorun yaşıyoruz. Bizler bu sorunun üstesinden gelmek ve İngilizce öğrenimini kolaylaştırmak için öğrencilerimize pek çok farklı imkân sunmakta ve bu imkânlarla öğrencilerimizin akıllarındaki bu sorunu ortadan kaldırmak istemekteyiz

Devamını Oku →

Kızılay genel İngilizce

Küreselleşen dünyada artık milletlerarası olaylar daha çok yaşanmakta ve bundan dolayı yabancı milletlerle iletişim daha sık yaşanabilmektedir. Bu durum genel olarak iş sektöründe yaşansa da birçok durumda ötürü kişiler yabancı dil kazanımına sahip olmak zorunda kalmaktadır

Devamını Oku →

İngilizce kursu kızılay

Globalleşen dünyada farklı bir veya birkaç dil bilmenin önemi giderek artmaktadır.  Dünya ülkelerinin ortak bir iletişim kanalı, ortak bir yabancı dildir. Yabancı dil denildiğinde aklımıza ilk olarak İngilizce gelse de bunların devamı niteliğinde dünyaca önem taşıyan ve birçok kişinin kullandığı Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça gibi dilleri de göz ardı etmemeliyiz

Devamını Oku →

Kızılay Yabancı Dil Kursu

‘‘Bir dil eşittir bir insan.’’  dediğimiz günümüz dünyasında hiç şüphesiz yabancı dilin önemi çok büyüktür. Hatta bir dil, bir insana değil birkaç insana bile bedeldir. Özellikle birçok insanın kullandığı popüler yabancı dilleri İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca olarak sıralamak mümkündür.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu fiyatları

Yeni bir dil kazanımı bireylere genel kültür açısından ve aynı zamanda birçok anlamda katkı sağlamaktadır. Başvurulacak meslek hayatından tutunda dünya görüşünü etkileyen bu dil kazanımı yıllardır büyük önem taşımakla birlikte son zamanlarda önemini giderek arttırmaktadır.

Devamını Oku →

Ankaradaki en iyi yabancı dil kursları

Ankaradaki en iyi yabancı dil kursları eğitim kenti, ticaret kenti ve turizm kenti Ankara ilinde bulunmaktadır. Nüfus oldukça kalabalık, iş alanları oldukça geniş olduğu için bu alanda rağbette oldukça fazladır.

Devamını Oku →

Öveçler İngilizce kurs fiyatları

Öveçler İngilizce kurs fiyatları konusundan önce sizlere Ankara’daki kurslardan bahsedeceğim. Günümüzde yabancı dil eğitimi zorunluluk haline geldi. O kadar mecburi bir durum ki bazı aileler çocukları daha anaokuluna başlamadan yabancı dil kursuna göndermekte ya da özel dadılarla yabancı dil öğrenmesini sağlamaya çalışmaktalar.

Devamını Oku →

Ankaradaki yabancı dil kursları

Yabancı dil günümüzde artık bir mecburiyet haline gelmiş bir konu. İş ararken en çok sorulan sorular yabancı dili bilip bilmediğimiz ya da yabancı dil üzerinde ne kadar hakim olup olmadığımız. Bazı kurumlar ise birden fazla yabancı dil arayışı içerisinde bulunmaktalar

Devamını Oku →

Ankara öveçler İngilizce kursları

Ankara öveçler İngilizce kursları konusundan önce sizlere yabancı dil eğitiminin, yabancı dilin şu anki zamanda ne kadar önemli olduğundan bahsedeyim. Altı milyona yakın nüfusu bulunan başkentimizde sayısız yabancı dil kursu bulunmaktadır. Her noktada her yerde hemen hemen bu kurslara rastlamak mümkün.

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce konuşma kursları

Ankaradaki İngilizce konuşma kursları yabancı dil kurları kadar ilgi duyulan kurslardandır. Yabancı dil öğrenmek kadar öğrendiğimiz dili doğru bir şekilde telaffuz edebilmekte oldukça önemli. Özellikle yabancı ülkelerde eğitim alaka ya da çalışacak olan kişiler için konuşabilmekte aynı derece de önemlidir. Bu nedenle bu tür kurların sayısı da oldukça fazladır.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu önerisi

Okullarda ve diğer eğitim kurumlarında birçok eğitim verilmekte ve bu eğitimlerin en iyi şekilde aktif hale getirilmesi için, farklı standartlar, farklı eğitim kurumlarında öğretilmektedir. Verilen eğitimler bakımından farklı olan alanlardan birisi ise İngilizce öğrenimidir ve eğitim kurumlarının İngilizce eğitiminde farklı eğitimler vermesi, öğreniminin zorlaşmasına sebep olmaktadır

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu listesi

Toplumların kendilerini geliştirebilmeleri ve daha ileri safhalara gelebilmeleri için gerekli olan olgu eğitimdir ve eğitimin birçok alanda profesyonel şekilde sağlanması gerekliliği her anlamda ortaya çıkmaktadır. Eğitimin bu doğrultuda verildiği alanlardan olan yabancı dil eğitimi, pek çok yanlış taktik ve öğretim yolu sebebiyle istenilen sonuca ulaşılamamıştır

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce kursları

Eğitim bireylerin bilgilendikleri süre içerisinde sınavlara tabi tutuldukları genel bir süreçtir. Bu süreç doğrultusunda çeşitli sınavlara tabi tutulan öğrenciler üniversiteye geçiş sırasında da farklı bir sınava tabi tutulmaktadır. Yeni geçilen sistem olan Yükseköğretim Kurumlar Sınavında öğrencilerin yeterlilikleri ölçülmektedir.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce kursu

Dil, insanın karşılıklı etkileşimini sağlayarak bilgi ve düşünce aktarımını sağlayan unsur ya da araçtır. Dil sayesinde kendimizi ifade eder, karşımızdaki kişiyi duygu ve düşünce olarak algılar dil sayesinde dünyaya yöneliriz. Aslında dil sayesinde var olur ve varlığımızı hissettirebiliriz.

Devamını Oku →

Batıkent İngilizce kursu

Yabancı dil kazanımı ülkemizde çoğunlukla yurtdışıyla ilgili bireylerin ilgilenmesi gereken, ya da bu tarz mesleklere sahip olan kişiler tarafından kazanılması gereken bir durum olarak düşünülmektedir. Halbuki yabancı dil öğretimi bununla sınırlı değildir.

Devamını Oku →

Ankara Yabancı Dil Kursları

Yabancı dil eğitimi eskiden imkân eksikliği ve pek fazla nitelikli eğitim kurslarının olmaması nedeniyle kusursuz olarak verilmemekteydi. Eğitim veren kurslar ise birçok konuda eksik kalmakta ve gereken donanımı öğrencilerine kazandırmaktan eksik kalmaktaydılar.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce Kursu Fiyatları

Ankara özellikle de politik bir merkez olması ve bölgeye her manada sürekli olarak dışarıdan turist gelmesinden dolayı gelişmiş bir kültürel zenginlik ve çeşitlilik oluşturmaktadır.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu önerisi

Öncelikle bir İngilizce kursuna başvuracaksanız, bu kursun temel hedefini belirlemeli ve öğrenmelisiniz. Birçok kurs her ne kadar sadece sınava yönelik çalışsa da kursumuz hem İngilizce sınavlarına yönelik çalışmalar göstermekte aynı zamanda günlük dil kazanımına da yönelik çalışmalar sürdürmektedir.

Devamını Oku →

Ankara Dil Sınavı

İnsan yaşamında en önemli faktörlerden biri anadilinin dışında da farklı diller öğrenebilmek ve bunun için çalışmaktır. Peki, neden farklı bir dil? Ana dil ile öğrenilecek ve üzerinde bilgi yoğunluğu olarak gelişebilinecek belli durumlar vardır. Sadece insanı kendi çevresinde olup biteni anlamayı, tanımayı ve geliştirmek istense geliştirme veya kendini sadece belli alanda geliştirmeye katkı sağlar

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce Kursları

Ankara her milletten her kesimden insanların sürekli olarak geldiği önemli merkezlerden biridir. Nitekim bu durum en temel anlamda Ankara’nın ülkemizin başkenti olmasından kaynaklanmakla beraber milli mücadelenin de kalbi olması her milleten insanların Ankara’ya

Devamını Oku →

Kızılay yabancı dil kursu

Kızılay yabancı dil kursu da sizlere öncelikle bu kursların avantajlarından ve yabancı dil bilmenin avantajlarından, günümüzdeki zorunluluğundan bahsetmek istiyorum. Yabancı dil iş hayatında zorunluluk haline gelmiş bir durumdur. İŞ hayatında özellikle özel sektördeki firma ve şirketler yabancı firma ve şirketler ile iletişim haline ve iş birliği halinde olduğu için çalışanlarının yabancı dil bilmelerini istemektedir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu yorumları

İngilizce bilmek artık günümüzde gerekli olan bir durum haline gelmiştir. Gerek iş hayatında gerek okul hayatında İngilizce karşımıza çıkmaktadır. Bir iş görüşmesine gittiğinizde eğitim bilgilerinizden sonra size sorulan ilk soru İngilizce bilip bilmediğinizdir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce Kursu

Yıllardır İngilizce eğitimi için yanlış tercih edilen dil okulları, maalesef kişilerin yeterli ve seviyesine uygun bir eğitim alamamasında etkili olmaktadır. Bu durum aslında hem çok önemli hemde çok basit olan lakin yanlış yöntem ve yerlerde verilen eğitiler ile zorlaştırılan dil eğitimini öğrenemememize sebep olmaktadır.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Ankara

Her ne kadar İngilizce eğitimine katılmak isteyenlerin pek çoğu yeni başlıyor olsa da, elbette ki bunların dışında kalan, konuşması gayet iyi fakat gramer ve kelime eksikliklerinden dolayı eğitim almak isteyen kişiler de bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Ankaranın en iyi İngilizce kursu

Ülkemizde eğitim hayatı boyunca belirlenen derslere yönelik ortak bir eğitim programı çerçevesinde eğitim verilmektedir. Bu dersler eğitim kademeleri aşıldıkça giderek geniş bir programa sahip olmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce Kursları

Yurt dışı gezileri, toplantı ve organizasyonlar, fuarlar, yurt dışı operasyon çalışmaları; hatta ve hatta izlenilen filmlerde dahi İngilizce hâkimiyetinin sağlanması yeterlilik ve tecrübe katıyor. Bu nedenle dil kursu seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir.

Devamını Oku →

Ankara Genel İngilizce kursu

İngilizce günümüzde en gözde ve öğrenilmesi istenen dillerin başında gelmektedir. Kariyer, iş ve üniversite hayatında önemli bir belirleyiciliği olan İngilizce bu sebeplerden dolayı son yıllarda en çok tercih edilen dildir. Buna bağlı olarak da İngilizcenin gelişimi ve belirleyici oluşu nedeniyle birçok eğitim kurs açılmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılaydaki En İyi İngilizce Kursu

Türkçe, nasıl bir iletişim aracı ise, yine eğitimini alacağınız İngilizce’de bir iletişim aracıdır. Bundan dolayı, eğitimci ile kursiyerin arasında olan iletişim uyumunun sağlanması ve buna uygun bir düzenleme yapılması gerekmektedir. Düzensiz olan sıra tiplerinden kaçınmak her zaman eğitim verimliliğini artıracaktır.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Fiyatları

Günümüzde ek destek kurumları oldukça fazla sayıda artarak devem etmektedir. Burada aslında okullarda verilen eğitim sisteminin eksikliğini gözler önüne sermektedir.

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce kursları

Yabancı dil kazanımı her bireyin kendini geliştirmesi, belirledikleri meslek seçimlerine yönelmeleri ya da meslek hayatları boyunca dikkat etmesi gereken noktadır. Durum böyle olunca bireylerin bu konuda kendini geliştirmesi beklenmektedir.

Devamını Oku →

Ankaradaki İngilizce kursları

Bireyler eğitim sistemimiz içerisinde ilkokul yıllarından itibaren yabancı dil ile tanışmaktadırlar. Bu süreç zorunlu eğitimin son kademesi olan lise son sınıfa kadar sürmektedir. Bu süreç genelinde gramer ağırlıklı olarak eğitimler verilmektedir. Ve genel olarak bir baktığımızda çoğunlukla İngilizce derslerinde her sene tekrarlı olarak aynı konulardan söz edilmekte ve öğretilmeye çalışılmaktadır.

Devamını Oku →

Bursluluk Sınavı 2020

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, 2019 Bursluluk Sınavları 23 - 24 Şubat 2019 tarihinde yapılacak.

Devamını Oku →

Kızılay yabancı dil kursu

Kızılay yabancı dil kursu konusunda yabancı dili hayatımızda ki öneminden bu kursların ücretlerinden bahsetmeye çalışacağım. Günümüzde artık sadece kendi dilini bilen, bir ikinci bilmeyen kişilerin iş hayatında bir çok zorluk yaşadığını biliyoruz.

Devamını Oku →

YDS

YDS - Alanında uzman eğitmenlerden - Kelime/ okuma/ çeviri destekli eğitim - 70 puan altına eğitim tekrar hakkı - Ücretsiz deneme sınavları

Devamını Oku →

Çankaya Belediyesi

Devamını Oku →

Mamak Belediyesi

Devamını Oku →

Keçiören Belediyesi

Devamını Oku →

Devlet Su İşleri

Devamını Oku →

Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği

Devamını Oku →

Ankara Mali Müşavirler Odası

Devamını Oku →

TRT Genel Müdürlüğü

Devamını Oku →

Kampanyalar

Kampanyalar

Devamını Oku →

Genel İngilizce

Devamını Oku →

TOEFL Kursu Kızılay

Toefl kursu kızılay`da  İngilizceyi üniversite seviyesinde anlama yeteneğinizi ölçen bir sınavdır.

Devamını Oku →

Kızılay Genel İngilizce

Kızılay Genel İngilizce dediğimiz eğitimi genellikle yetişkin gruplarında verilen, kur eğitimi olarak tanımlayabiliriz

Devamını Oku →

Kızılay Yabancı Dil Kursu

Türkiye’nin başkenti olan Ankara eğitim alanında birçok kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. Bu kuruluşlar çeşitli yaş gruplarına göre eğitim verir.

Devamını Oku →

Ankaranın En İyi İngilizce Kursları

Ankaranın en iyi İngilizce kursları denildiğinde insanların aklına birçok şubesi olan sadece Ankara’da değil Türkiye’de de şubeleşme yoluna gitmiş kurslar gelir.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursu Fiyatları

Kızılay İngilizce kursu bakımından birden fazla kursa ev sahipliği yapan hem eğitim hem de kültürel anlamda gelişmiş bir bölgedir. Ekonomik olarak birbirine hemen hemen yakın olan Kızılay İngilizce kursu fiyatları alacağınız eğitime göre şekillenir.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay İngilizce kursu açısından fazlaca seçeneği olan bir semttir . Genellikle kat aralarında bulunan kurumlar türk ve yabancı eğitmen seçenekleri ile hizmet verirler.

Devamını Oku →

Etlik İngilizce Kursları

Ankara’daki İngilizce kurslarından şubeleri bulunan kursların çoğunun Etlikte de şubeleri vardır.

Devamını Oku →

Kızılay TOEFL Kursları

Toefl (Test of English as a Foreign Language) Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere birçok ülke tarafından kabul gören Türkiye’de çok fazla resmi ve özel kuruluşun geçerliliğini kabul ettiği uluslararası bir sınavdır.

Devamını Oku →

YDS Kursu Ankara

YDS kursu Ankara olarak araştırma yaptığınızda sınava girmek istediğiniz dil ile ilgili eğitim desteğinizi alabilirsiniz. 

Devamını Oku →

Kızılaydaki İngilizce Kursları

Kızılaydaki İngilizce Kursları hem genel İngilizce hem de akademik sınavlara ya da uluslararası sınavlara hazırlanmayı isteyen öğrencilerin eğitim aldığı yerlerdir. Hem ulaşım imkanı kolaylığı hem de sosyal yönden geniş bir muhit olan Kızılay sizin için ideal eğitim merkezlerinin bulunduğu bir yerleşkedir.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Ankara 

Ankara`daki İngilizce kurslarından herhangi birinden yararlanmadan dil bilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma dersleri takviyesi almadan bu sınavlardan başarılı olmanız biraz zor olabilir.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce Kursu

İngilizce kursu Ankara olarak bakıldığında kendinden bahsettirmeyi başarmış çok sayıda kurs olduğunu görebiliriz. Bu kursların hangisinin bizim için daha yaralı olduğuna karar vermek için tek tek kurumları gezip eğitim olanaklarına bize sunulan imkanlara bakmamız gerekir.

Devamını Oku →

İngilizce Dil Kursu

Ankara`daki dil eğitim kurumlarından birisi olan Ortadoğulular Dil Kursu Kızılaydaki merkez şubesiyle her yaş grubundan olan sizlere hizmet vermektedir. Çeşitli eğitim programlarıyla faaliyet gösteren İngilizce dil kursunun Speaking Club dersleri de bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Ankara Çocuk İngilizcesi

Ankara da eğitim veren İngilizce kurslarını da Ortadoğulular eğitim kurumları gibi harekete geçirmiş ve çocuk İngilizcesi Ankara da yaygın hale gelmiştir.

Devamını Oku →

Mamak İngilizce Kursları

Mamak İngilizce kursları olarak arama yaptığınız zaman aslında karşınıza Ankara’daki İngilizce kursları ile ilgili siteler çıkacaktır. Bu sitelerle karşılaşmanızın muhtemel sebebi ise bu kursların şubelerinin bulunmasıdır.

Devamını Oku →

Ankara Kızılay İngilizce Kursları

Üniversitede okumakta olan veya yeni mezun olmuş öğrencilerin iş hayatlarında karşılaştığı en büyük problemlerden biri de yabancı dil bilmemektir. Dünyaca globalleşmiş bir dil olan İngilizce ilkokul yıllarından itibaren öğrencilere verilmeye çalışılan fakat üniversite bitimine kadar bir türlü profesyonel bir eğitimin verilmesi sağlanamamıştır.

Devamını Oku →

Batıkent İngilizce Kursu

İngilizce eğitimi veren kursların merkezleri Kızılay’da bulunmasına rağmen Batıkent’te olan İngilizce kursları ise bu merkezlerin yansımasıdır. 

Devamını Oku →

Ankara Genel İngilizce

Ankara genel İngilizce ile ilgili bilgi verirken bir sonraki yazımız olan Ankara çocuk İngilizcesi eğitimi ile ilgili bilgi paylaşımında bulunacağız.

Devamını Oku →

Ankara YDS Kursu

Sıradan bir İngilizce öğretmenden alındığında fayda göstermeyeceğini bilen Ortadoğulular dil kursları yabancı dil sınavı için alanında uzman ve sadece yds sınav grubu öğretmenleriyle çalışmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursu Önerileri

İngilizce kursları genel İngilizce, çocuk İngilizcesi gibi eğitimlerin yanı sıra yabancı dil sınavı, toefl, ielts, yökdil ,hazırlık atlama vb .  akademik sınavların eğitimlerini veren yerlerdir

Devamını Oku →

Ümitköy İngilizce Kursları

Evinizde bu civardaysa Ümitköy İngilizce Kursları sizin için ideal bir fırsat sunuyor.

Devamını Oku →

Ankara İngilizce kursu

Ankara İngilizce kursunda İngilizce artık her yaştan bireyler tarafından öğrenilmesi mecburi hale gelen bir dildir. Öğrenme gerekliliği bu kadar zorunlu bir hale geldiği için de piyasada her geçen gün artan bir İngilizce kurs furyası oluşmuştur.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Fiyatları

Globalleşen dünya içerisinde artık ülkeler arası iletişimin bir tık uzakta olduğunu gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu olanağı sağlayan en büyük etken internet ortamıdır. Milletler arası ilişkilerin daha kolay olduğu bir dönemde ortak olarak kullanılan İngilizcenin günümüzde bireylerin aralarının pek iyi olmadığını söyleyebiliriz.

Devamını Oku →

Eğitim Kadromuz

Öğretmenlerimiz ülkemizde üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun yani İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve Edebiyatı gibi bölümlerden mezun ve eğitim formasyonuna sahip, gerekli eğitimleri almış olup

Devamını Oku →

YDS Sınavına Hazırlık

Ülkemizde birkaç yıldır uygulamada olan lisans üstü eğitim sınavı için İngilizce yeterliliğini ölçmek adına YDS sınavı uygulanmaktadır. Zorluk derecesi yüksek olan bir sınavdır.

Devamını Oku →

İngilizce Kursu

Ankara’da bir çok İngilizce kursu veren bulunmaktadır. Çağın gerekliliği yabancı dil öğrenmeye mecbur bıraktığından veliler artık daha bilinçli yaklaşarak çocuklarını erken yaşta İngilizce kursuna yollamaktadır.

Devamını Oku →

Ankara- İngilizce kursu

Ankara`nın merkezinde bulunan Ortadoğulular Yabancı Dil Kursu içerisinde bulunduğu eğitim programlarında  biri olan hazırlık atlama eğitimiyle de hizmet vermektedir. 

Devamını Oku →

İngilizce Kursu Kızılay

İngilizce kursu Kızılay yerleşkesinde bulunan çok fazla sayıdaki eğitim olanaklarından birisidir. Genel İngilizce eğitimi içerik bakımından bakıldığında listening (dinleme), speaking (konuşma), reading (okuma) ve writing (yazma) olarak dört farklı bölümden oluşur.

Devamını Oku →

Kızılay En İyi İngilizce Kursu

Bir kursun en iyisi olup olmadığı göreceli bir fikirdir. Eğitim veren her kurum kendi adına her zaman en iyisi olduğunu savunur. Ama bu fikir çok öznel bir yargıdır. Herkesin kişisel özellikleri farklı olduğu için ilgi alanları da birbirinden farklıdır.

Devamını Oku →

Kızılay Genel İngilizce Kursları

Ankara ‘da yaşayan ve kursa gitmek isteyen herkesin ilk aklına gelen yer Kızılay ‘dır . Genel İngilizce kursları artık neredeyse her semtte var olmasına rağmen hala merkezi Kızılay ‘ dır .

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursları

Ankara yabancı dil eğitimi veren çok sayıda kurum bulunmaktadır. Kızılay İngilizce dil eğitimi eskiden bilinenin aksine artık hemen hemen hepimiz için gerekli olan bir ihtiyaçtır. 

Devamını Oku →

Ortadoğulular Dil Kursları

İngilizce eğitiminin önemine dair birçok yazılar yazıldı. Eğitimde öneminin yanında iş hayatında da önemleri gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Peki bunun yanında İngilizce bilmenin bireye nasıl bir katkısı bulunmaktadır.

Devamını Oku →

İngilizceden Korkmuyoruz

Günümüzde İngilizcenin önemi sıralamakla bitmez. Gerek öğrencilik hayatında gerek iş hayatında İngilizcenin önemi ayrı öneme sahiptir. Öğrencilik sürecinde birey lisans üstü eğitim istediği süreçte YDS sınavı ile karşılaşmaktadır.

Devamını Oku →

Küçük Yaşta İngilizce Eğitiminin Önemi

Küçük yaşta eğitimin önemine dair günümüze kadar pek çok yazı yazıldı. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bugün ki yazımızda sizlere küçük yaşta verilen İngilizce eğitiminin öneminden bahsedeceğiz.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Eğitiminde Yaşanan Zorluklar

Yabancı dilin önemine dair bugüne kadar birçok yazı yazıldı. Bunun yanında öneminin eğitim ve iş hayatında tartışılmaz bir gerçektir. Bugüne kadar İngilizce bildikten sonrasına dair veriler hep karşımıza çıktı.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Sınavına Kısa Bir Zaman Kaldı

Lisansüstü eğitim düşünen bireyler öğrenciler için ülkemizde üniversitelerin istediği iki tip sınav yer almaktadır. Bu sınav ALES ve YDS sınavlarıdır. Bugün ki yazımızda YDS sınavını ele alacağız.

Devamını Oku →

İngilizceyi Nasıl Sevebilirim

İngilizce eğitiminin öneminin yanında en büyük etkenlerden biri de İngilizceyi sevmenin önemidir. Peki İngilizceyi neden sevmeliyiz? Günümüzde İngilizce iş hayatında, eğitim hayatında ve günlük hayatta İngilizcenin gerektiğini görmekteyiz.

Devamını Oku →

İngilizce Öğrenme Teknikleri

İngilizce öğrenmek toplumumuzun en temel sorunlarından biridir. Maalesef eğitim sistemizde ilkokul çağlarından başlayan lise sonuna kadar devam eden İngilizce eğitiminin bireyin hayatında pek bir katkısı bulunmamaktadır.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Genel İngilizce

Ortadoğulular Ankara yabancı dil kursu olarak amacımız kurumumuza kayıt olan öğrencilere en kısa süre içerisinde İngilizce’yi yazarak, anlayarak en önemlisi de konuşarak öğretmektir. Kurumumuzda yer alan eğitmenlerimiz sayesinde öğrencilerimizin İngilizce seviyeleri test edilir.

Devamını Oku →

İngilizce Eğitiminin Bilinmeyen Katkıları

Ankara Kızılay Yabancı Dil Kursu olarak günümüzde yabancı dil eğitiminin önemi tartışılmaz bir gerçek haline gelmiştir. Bunun adına zaman geçtikçe pek çok yabancı dil kursları açılmıştır. Hem eğitim hayatında hem de iş hayatında İngilizceyi birçok alanda kullanırız.

Devamını Oku →

TOEFL Kursu Ankara

TOEFL kursu Ankara olarak Toefl sınavına hazırlanan öğrencilerimize verdiğimiz VIP eğitim, akademisyen öğretmenler, yüz saatlik ders programı, öğrenci odaklı dersler ve esnek ders programları ile beraber hakettiğiniz puanı olma sırası sizde...

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursları

Ankara ve ilçelerinde bulunan yabancı dil eğitimi veren kursların başında ingilizce eğitim bulunmaktadır. Günümüz gereği artık hepimiz için mecburiyet olan İngilizce eğitimi hemen hemen iş sektörünün bir çok alanında karşımıza çıkmakta ve öğrenemediğimiz süre boyunca da önümüzde engel olmaktadır.

Devamını Oku →

Çankayadaki İngilizce Kursları

Çankaya’daki İngilizce Kursları genel itibariyle şubelerden oluşan kurslardır.

Devamını Oku →

Kızılay Yabancı Dil Kursu

Kızılay yabancı dil kursu olarak bakıldığı zaman çok fazla kursun bulunduğu ve fazla çeşitliliğe sahip bir yerleşkedir. Ankaralıların hemen hemen hepsinin mutlaka gün içerisinde yolu Kızılay’dan geçer.

Devamını Oku →

Kızılay YDS Kursu

Ankara Kızılay YDS kursu bakımından kendinize en uygun kursu bulabilirsiniz.  Bu tarz kurslar genelde ön hazırlık eğitimi ve yabancı dil sınavına yönelik eğitim planlanır. Belli saatlerde verilen bu eğitimin verimli olması için yabancı dil sınavına katılmadan önce belli bir seviyede İngilizce alt yapınızın olması gerekmektedir.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Kursları Ve Ücretleri

Genel olarak ücretler 1.000 TL ve 3.500 TL arasında bir değişkenlik gösterir.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Hakkında

Bir grup eğitmen tarafından kurulan Ortadoğulular Eğitim Kurumları  2002 den beri gelen tecrübesinin içerisine yabancı dil kurslarınıda dahil etmiştir. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak eğitim öğretim hizmeti veren kurumumuzun kurucularının eğitimlerinin daha kaliteli olduğu görülmektedir.

Devamını Oku →

İletişim

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Butik Dershanesi İletişim

Devamını Oku →

İngilizce Çalışma Planı Nasıl Olması Gerekir

Başarıyı elde edebilmek için birçok bireyin karşısına çıkan tek bir söz yer almaktadır. O da düzenli ve verimli çalışmaktır. İngilizce öğrenmek içinde düzenli ve verimli çalışmak gerekir.

Devamını Oku →

İNGİLİZCEYİ PRATİK ÖĞRENME BİÇİMLERİ

İngilizce öğrenmesi zevkli, kolay bir dil gibi gözüksede yaklaşık bulunan 750.000 kelime ezberlemek ve doğru telafuz etmek ve bunun yanında İngilizce dil bilgisi kurallarını öğrenmek sanıldığı kadar kolay değildir.

Devamını Oku →

Ankara\Kızılay IELTS Kursu

Türkçesi Uluslar arası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı olan IELTS, ortak bir dil olan İngilizce’nin konuşulduğu, kullanıldığı ortamlarda öğrenim görmek yani eğitim almak ve bir işte çalışmak faaliyet göstermek isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen dil sınavlarından birisidir.

Devamını Oku →

Küçük Yaşta İngilizce Eğitiminin Faydaları

Çocukların zihinlerinin açık olduğu bu dönemde İngilizce eğitimi bu nedenle büyük önem taşımaktadır. Ne yazık ki eğitim sistemimizde ilkokuldan başlayan lise son sınıfa kadar devam eden İngilizce çocuklar için yeterli gelmiyor.

Devamını Oku →

YDS Sınavına Hazırlık

Yabancı dil bilmek günümüzde büyük bir önem taşır hale gelmiştir. Bir birey iş aradığında karşısına çıkan ilk şart yabancı dil bilip bilmediğidir.

Devamını Oku →

Kızılay Genel İngilizce Kursları

Eğitim imkanları başta olmak üzere birçok imkana sahip olup bütün bu konularda kendini geliştirmiş bir ildir. Ankara’nın merkezi noktası olan Kızılay hem ulaşım hem de sosyal anlamda bir çok imkana sahiptir.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce

Kızılay İngilizce denince, başkent Ankara’nın ilk akla gelen semtidir. Kızılay en işlek ve merkezi semtidir. Semtte çok sayıda dil okulu, temel lise, kolej ve özel eğitim kurumları vardır. Bu eğitim kurumlarının merkezi Kızılay’dır.

Devamını Oku →

Ankara Genel İngilizce Kursları

Ankara, Genel İngilizce kursları, çocuk İngilizcesi,yabancı dil sınavlarına yönelik kurslar bakımından geniş bir yelpazesi olan bir şehirdir.

Devamını Oku →

Kızılay Çocuk İngilizcesi

Kızılay Çocuk İngilizcesi için Ankaradaki en uygun lokasyonudur. Günümüzde en önemli yabancı dil, ortak bir dil olarak kullanılan İngilizce’dir. Çocuklar için İngilizce eğitim dört yaşından önce başlamalıdır.

Devamını Oku →

TOEFL Mı? Artık Çok Kolay

TOEFL artık kariyer yaşamınızda önemli bir rol oynamaktadır Türkiye de uygulanmaya başladıktan sonra rağbet gören öenmli sınavlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →

Ankara Kızılay İngilizce Kurs Önerisi

Ankara Kızılay İngilizce Kurs Önerisinde bulunmak için ilk önce Ankara’daki eğitim kurumlarını taramak gerekiyor. Size en uygun İngilizce kursunu bulmanız için bakmanız gereken en uygun nokta Kızılay olacaktır.

Devamını Oku →

IELTS, YDS, TOEFL Hazırlık

IELTS, YDS, TOEFL gibi zorluk derecesi yüksek olan sınavlara Kızılay Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak diğer programlar da olduğu gibi en iyi şekilde hazırlamaktayız.

Devamını Oku →

Hazırlık Atlama

Her üniversitenin hazırlık atlama sınavı birbirinden farklılık gösterir. Genellikle yapılacak sınavlar öğrencinin tüm yetilerini (dilbilgisi, okuma, yazma, konuşma, dinleme) ölçmeye yöneliktir.

Devamını Oku →

Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce, çocuk İngilizcesi, TOEFL hazırlık, YDS hazırlık, IELTS hazırlık grubu gibi birçok alana hizmet veren kurumumuz her alanda öğrenci odaklı eğitimi benimsemektedir. Böylelikle Ortadoğulular yabancı dil kurslarından her hangi bir gruba kayıt olan öğrenci en kısa sürede en iyi İngilizce düzeyinde kurumumuzdan ayrılmış olur.

Devamını Oku →